Логотип
Логотип

мастилаПрофесійна заміна мастил

Ми пропонуємо професійний підбір мастил та фільтрів та їх БЕЗКОШТОВНУ заміну. В наявності найбільший в регіоні склад фільтрів близько 1000 найменувань. Для гуртових покупців у нас представлені такі бренди:
 • FINA

  FINA

  Лінія моторних масел включає в себе повністю синтетичні, напівсинтетичні і високоякісні мінеральні масла. всі масла мають вищі класи якості  по API (SL,SM/CH-4) и ACEA (A3/B3/E5) і одобрення ведучих світових виробників -  BMW, DAF, Mercedes, Fiat, Ford, GM, MAN, Porsche, Peugeot, Citroen, Renault, Scania, Volkswagen, Volvo...

 • REPSOL

  REPSOL

  Найкрупніша нафтогазова компанія в Латинській Америці, входить в десятку найкрупніших нафтогазових корпорацій світу. Основана в 1999 році злиття аргентинської YPF і іспанської Repsol S.A.

  курс акцій Repsol YPF використовується при розрахунку індексу IBEX - найкрупнышого іспанського фондового індексу... 

  Он-лайн кталог для підбору мастила на Ваше авто: http://www.repsol.com/se/ProductosyServicios/buscadorLubricantes/busqueda_lubricantes.aspx?ididioma=3&idCategoria=3

 • TOTAL ERG

  TOTAL ERG

  Розроблені у співпраці з найбільшими виробниками, мастила відповідають найсуворішим міжнародним стандартам та надійно захищають ваш двигун, зберігаючи оптимальний рівень продуктивності.
 • FUCHS

  FUCHS

  FUCHS став одним з лідерів в галузі виробництва мастильних матеріалів завдяки високій якості і широкому асортименту - від стандартних продуктів до спеціальних мастильних речовин створених під замовлення, а також завдяки добре продуманим консультаційним та сервісним програмам і активній діяльності на ринку.

  FUCHS задовільняє специфічні вимоги усіх клієнтів - від автомобілістів-любителів до великих транспортних компаній.

  Скористайтесь он-лайн каталогом для підбору мастила на Ваш автомобіль: http://www.olyslager-lubricants.nl/FuchsEurope

   

 • MANN-FILTER

  MANN-FILTER

  Вироби з маркою MANN-FILTER покорюють всіх фірмовою якістю. В даний час на вторинному ринку компанія MANN-FILTER продає більше 2 200 різних фільтрів і елементів, що фільтрують, такий асортимент покриває більше 95% ринку.
   

  Он-лайн каталог для підбору https://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html

 • Donaldson

  Donaldson

  На сьогодняшній день Концерн  Donaldson являється світовим лідером по виробництву фільтрів двигунів внутрішнього згорання для машин, спецтехніки, будівельної техніки, сільськогосподарської техніки (тракторів, комбайнів), грузовиків і автобусів (автофільтри).

  не дивлячись на лідируючі в галузі позиції,  Donaldson не зловживає цінами. Аналіз конкурентів по всьому світу показує, що при таких же і більш високих параметрах, фільтра Donaldson для машин часто коштують навіть дешевше!...

 • WIX-FILTRON

  WIX-FILTRON

  WIX-FILTRON- це виробник і дистриб'ютор фільтрів для автопромисловості, двигунних машин і устаткування. Свою діяльність почали в 1982 р. Входить до складу міжнародного автопромислового концерну AFFINIA Group - частини американської групи капіталу Cypress Group з штаб-квартирою в Нью-Йорку.

  Скористайтесь он-лайн каталогом http://wixeurope.com/change-market,1727.html 

 • KNECHT

  KNECHT

  В 1955 році компанія KNECHT першою в Європі пропонує використовувати папір як фільтруючий елемент, і виявилося, що пристрої на основі цього матеріалу набагато перевершують вже відомі конструкції. Дротяні і текстильні фільтри, що раніше застосовувалися, були зняті з виробництва.

  З появою в 1953 році першого змінного фільтру для моторного масла, що нагвинчується, фірма «Кнехт» оголосила про початок нової ери обслуговування. Сьогодні саме цей тип фільтрів використовуються у всіх автомобільних двигунах.

 • GROM EX

  GROM EX

  Основная цель компании – заслужить уважение потребителей и доказать, что в Украине возможно производство масла, не уступающего по качеству европейским аналогам, но более привлекательного по цене исключительно за счет отсутствия в себестоимости затрат на логистику и общемировую рекламную и имиджевую поддержку.